Search
Close this search box.

DIY Identifikovaná osoba

účetní balíček

Pojem identifikovaná osoba se občas stává strašákem drobných podnikatelů. Zaplatíte si reklamu na Facebooku, vyfakturujete slovenskému odběrateli
a ejhle .. nová povinnost vůči DPH a vůči státu je na světě. 
 

Otevírají se vám dvě cesty. 

1) Nechat skvělou účetní, aby za vás vše vyřídila a o celou agendu se vám pečlivě starala. Potom zavítejte na mé stránky do balíčků dlouhodobých spoluprací
a neváhejte se ozvat.
 

2) Začít si povinnost vůči státu plnit sami za sebe. Potom se ale nabízí otázka, jak na to?

 

I proto jsem s holkami z účetní džungle vymyslela perfektní DIY balíček pro všechny, kteří chtějí převzít povinnosti do svých rukou. Provedeme vás prvními třemi kroky, abyste se tou pomyslnou džunglí mohli do budoucna prosekávat sami. Ušetříte tak nejen čas s načítáním všech informací, ale i peněz za budoucí správu této agendy.

2

1. KROK

Seznámení s povinostmi
(30 minut)

Během úvodní konzultace vás seznámíme s vaší situací a společně naplánujeme harmonogram registrace k identifikované osobě a harmonogram podání prvního přiznání k DPH a kontrolního hlášení.

OSVČ (2)

2. KROK

Registrace identifikované osoby

Převezmeme komunikaci s finančním úřadem a zajistíme vám registraci k identifikované osobě. V mezičase zkontrolujeme a odsouhlasíme kompletnost faktur přijatých i vydaných týkajících se identifikované osoby.

OSVČ (3)

3. KROK

Asistované podání
(30 minut)

Provedeme vás procesem vyplnění prvního přiznání k DPH a kontrolního hlášení. Pomůžeme vám s  jejich prvním podáním a vysvětlíme povinnosti týkající se archivace.

V rámci třech jednoduchých kroků vás tak navedeme na správnou cestu. Budete nejen schopni si agendu kolem identifikované osoby spravovat sami, ale hlavně budete vědět, že to děláte dobře. 

Vykročte ještě dnes správným směrem a objednejte si první osobní či on-line konzultaci!